Top 10 Brennpaste Für Warmhaltebehälter – Podgrzewacze do potraw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gastro-Bedarf-Gutheil

#ad

Gastro-Bedarf-Gutheil 10 x bezpieczna pasta do podgrzewania potraw wysokiej jakości Fire Paste żel do podgrzewania potraw Rechaud

#ad
Gastro-Bedarf-Gutheil #ad - Bezzapachowy, bez sadzy, nietoksyczny, paliwo: zawiera etanol, nie może dostać się do rąk dzieci!.10 puszek pasty do rozpalania Fire Paste bezpieczna pasta do rozpalania. Rednica: 85 mm, wysokość: 56 mm. Pasta do podgrzewania potraw Chafing Dish Rechaud.
MarkaGastro-Bedarf-Gutheil #ad
ProducentGastro-Bedarf-Gutheil #ad
Numer częściG-10A

2. HENDI

#ad

Bez sadzy i zapachu, żel opałowy, do Chafing Dish, HENDI Pasta do palenia, do pojemników grzewczych, 12 sztuk, do utrzymywania ciepła potraw, 200 g, pasta ogniowa, czas palenia ± 3 godziny

#ad
HENDI #ad - Czas palenia: ± 3 godziny. 12 sztuk. Model 194362. Puszka 200 g do Chafing Dish. Serwis spożywczy.
MarkaHENDI #ad
ProducentHENDI #ad
Waga0.44
Numer części194362
Model194362

3. German Fire

#ad

Pojemnik utrzymujący ciepło Rechaud, 24 x GermanFire, bezpieczna pasta do wypalania z nietoksycznego etanolu, żel opałowy do podgrzewacza potraw Chafing Dish, puszka 200 g, czas palenia 2,5 godz. na puszkę

#ad
German Fire #ad - Bezzapachowy, paliwo: zawiera etanol, bez sadzy, nietoksyczny, nie może dostać się do rąk dzieci!.24 x puszki pasty do rozpalania z etanolu 200 g w puszce bezpieczna pasta do rozpalania German Fire. Czas palenia ok. Skład: > 75% etanol cas: 64-17-5, einecs: 201-159-0, nr rej. 2, 5 godziny, wymiary: 85 mm, wysokość: 56 mm. 01-2119457610-43, einecs: 200-578-6, < 1% 2-butanon cas: 78-93-3, nr rej.01-2119457290-43. Pasta do podgrzewania potraw Chafing Dish Rechaud.
MarkaGerman Fire #ad
ProducentW. Rinklake GmbH & Co. KG #ad
Waga10.58

4. Gastro-Bedarf-Gutheil

#ad

Gastro-Bedarf-Gutheil 2 x bezpieczna pasta do podgrzewania potraw wysokiej jakości Fire Paste pasta do rozpalania żel opałowy czas palenia do Chafing Dish podgrzewacz potraw pojemnik utrzymujący ciepło Rechaud

#ad
Gastro-Bedarf-Gutheil #ad - Pasta do podgrzewaczy potraw Chafing Dish Rechaud. Paliwo: zawiera etanol, bez sadzy, nie może dostać się do rąk dzieci! Bezzapachowy, nietoksyczny. Rednica: 85 mm, wysokość: 56 mm. 2 puszki pasty do rozpalania bezpieczna pasta do rozpalania.
MarkaGastro-Bedarf-Gutheil #ad
ProducentGastro-Bedarf-Gutheil #ad
Numer częściG-2

5. Fuduu.de

#ad

48 X sicherheisb wklejać fuduu wyścigi Paste 200 G zestaw Chafing Dish paliwa pasty do GAR automatyczny

#ad
Fuduu.de #ad - Oryginalne fuduu wysokiej jakości. 200 g puszka by ponownie zamknąć. Czyste spalania. Niemiecka produkcja. Długi okres palenia.
MarkaFuduu.de #ad
ProducentFuduu.de #ad
Waga9.6
Numer części176132

6. Gastro-Bedarf-Gutheil

#ad

Gastro-Bedarf-Gutheil 6 x bezpieczna pasta do podgrzewania potraw wysokiej jakości ognista pasta do rozpalania żelu do podgrzewania potraw Chafing Dish pojemnik utrzymujący ciepło Rechaud

#ad
Gastro-Bedarf-Gutheil #ad - Puszki pasty do rozpalania bezpieczna pasta do rozpalania. Paliwo: zawiera etanol, bez sadzy, nie może dostać się do rąk dzieci! Rednica: 85 mm, wysokość: 56 mm. Bezzapachowy, nietoksyczny. Pasta do podgrzewaczy potraw Chafing Dish Rechaud.
MarkaGastro-Bedarf-Gutheil #ad
ProducentGastro-Bedarf-Gutheil #ad
Numer częściG

7. APS

#ad

61 x 31cm, APS Chafing Dish Chef podgrzewacz do potraw, stal szlachetna

#ad
APS #ad - Marka: za marką aps stoi niemieckie przedsiębiorstwo z tradycjami, które od dziesięcioleci posiada dogłębną wiedzę w zakresie produkcji artykułów gastronomicznych i serwowania. Aps sprzedaje na całym świecie produkty z dziedziny bufetu, blatu i baru.

X wys. 61 x 35, waży łącznie 5 kg i nadaje się do mycia w zmywarce. Chafing dish: chafing dish to profesjonalny podgrzewacz do potraw w formie bufetu, na imprezy, urodziny, uroczystości, wesela, grillowanie i wszystkie inne uroczystości. X gł. Dane techniczne: chafing dish "chef" jest wykonana ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk, ma wymiary szer. Pojemnik można łatwo wyczyścić i nadaje się nawet do mycia w zmywarce.

Atwe czyszczenie: naczynie chafing dish jest wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Przedsiębiorstwo rodzinne znajduje się już w czwartej generacji. Dzięki długim, 5 x 30 cm, wydrążonym uchwytom podgrzewacz do potraw jest wyjątkowo łatwy w transporcie. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzi stelaż z uchwytem pokrywy, dwa pojemniki na pastę palną, pokrywka, zbiornik na wodę i pojemnik na żywność o głębokości 65 mm.
MarkaAPS #ad
ProducentAssheuer + Pott GmbH & Co. KG #ad
Wysokość11.81
Długość23.62
Waga10.96
Szerokość13.98
Numer części11675
ModelArt.Nr. 11675

8. TILL

#ad

TILL Pasta do wypalania 4 x zestaw 3 sztuk po 80 g 12 sztuk

#ad
TILL #ad - Zawartość: 12 puszek po 80 g. Do fondue, grilla stołowego, gorącego kamienia, woka i innych urządzeń utrzymujących ciepło. Wysoce łatwopalny. Do użytku w pomieszczeniach zamkniętych bezpieczne i czyste.
MarkaTILL #ad
ProducentTILL #ad
Wysokość10.63
Długość2.36
Waga2.12
Szerokość7.09
ModelTill4erSet

9. Jago

#ad

Podgrzewacz potraw, płyta utrzymująca ciepło, urządzenie utrzymujące ciepło ze stali nierdzewnej, Jago® Podgrzewacz bufetowy, elektryczny, z funkcją płyty grzewczej, pojemnik utrzymujący ciepło, regulator temperatury

#ad
Jago #ad - Uniwersalny: to urządzenie utrzymujące ciepło można szybko przekształcić w dużą płytę grzewczą. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność, a przezroczyste pokrywki chronią potrawy.

Wszechstronny: podgrzewacz do jedzenia jest idealnym wyposażeniem kuchennym dla wszystkich entuzjastów kulinarnych i profesjonalistów, idealnie nadaje się na uroczystości rodzinne oraz na formalne imprezy i imprezy. 200°c. Regulowany termostat umożliwia trzystopniową regulację temperatury: 40-85°C. Przegródki: połączenie różnych przegródek na żywność umożliwia oddzielne serwowanie różnych potraw.

Pojemniki mogą być również używane w piekarniku maks. Nadaje się do mycia w zmywarce i do piekarnika: pojemniki podgrzewacza bufetowego są zdejmowane i nadają się do mycia w zmywarce. Praktyczna: płyta utrzymująca ciepło jest lekka i dzięki uchwytom można ją bez problemu transportować.
MarkaJago #ad
ProducentFF Europe #ad
Wysokość5.51
Długość25.2
Szerokość13.39
Numer częściWMTR01
ModelWMTR

10. Mahlzeit

#ad

Bufetu i na imprezę, Zelsius Chafing Dish | podgrzewacz jedzenia ze stali nierdzewnej | podgrzewacze jedzenia | do izolacji cieplnej w pojemniku | Rechaud do kateringu

#ad
Mahlzeit #ad - Najlepsza jakość | za pomocą tego zestawu Chafing Dish można dzięki wysokiej jakości przygotować idealnie swoje podgrzane lub zimne potrawy. Znormalizowane | wkłady są zgodne z Gastronorm i idealnie pasują do wszystkich pieców, kuchenek konwekcyjnych i wielu innych. Informacja i pasta palna nie jest objęta dostawą. Zelsius i Markowy produkt firmy Zelsius. Na wiele okazji | zestawy chafing dish nadają się doskonale na święta, do kateringu, imprezy, gastronomii i na wiele innych okazji.
MarkaMahlzeit #ad
ProducentMahlzeit #ad
Waga12.13
Numer częściCHADI1B
ModelCHADI1B