Top 10 Case iPhone 15 Pro Max – Pakiet etui i pokrowców na telefony komórkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. nurkorki

#ad

Cartoni Kawaii Anime Con Disegni Custodia Per iPhone 15 PRO MAX Ohana Cover Donna przezroczysty silikon Animati Case, nurkorki 3 Confezioni Stitch Cover do iPhone 15 PRO MAX 6,7"

#ad
nurkorki #ad - Kompatybilność: zaprojektowany dla apple iphone 15 PRO MAX. Dopasowane, aparatu, portów i przycisków. Ochrona: etui na telefon idealnie chroni Twój telefon przed zarysowaniami, uderzeniami, upadkami i innymi codziennymi uszkodzeniami.

Obsługuje bezprzewodowe ładowanie. Ultracienka konstrukcja: zapewnia przyjemne uczucie w dotyku i można go łatwo włożyć do torby lub torebki i wyjąć, łatwe do przenoszenia i chwytania. Zapewnia twojemu urządzeniu pełną ochronę. Precyzyjne wycięcia: precyzyjne wycięcia na naszej obudowie zapewniają łatwy dostęp do wszystkich przycisków i złączy, aby idealnie pasowały do głośników, dzięki czemu są przyjemne w dotyku.
Markanurkorki #ad
Producentnurkorki #ad
Waga0.02
Modelpour iPhone 15 PRO MAX

2. UniqueMe

#ad

Etui na telefon komórkowy z pełną ochroną 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne +, nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 15 Pro, UniqueMe Zestaw 5 w 1 etui do iPhone 15 Pro

#ad
UniqueMe #ad - Etui jest kompatybilne z akcesoriami iPhone 15 Pro. Mamy nadzieję, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. Ochrona 360 stopni folia ochronna na wyświetlacz uniqueme do iphone 15 pro i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i docięte laserowo do dokładnego rozmiaru iPhone 15 Pro.

Błyszczące jak kryształ etui uniqueme do iphone 15 pro jest wykonane w 99, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami tpu tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie żółkną. Wraz z etui zapewniają ochronę telefonu w zakresie 360 stopni. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs stosujemy wysokiej jakości żywicę do iPhone 15 Pro. Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę.

Posiada najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu, że etui na telefon zawsze wygląda świeżo i wyraźnie. Technologia zapobiegająca żółknięciu sprawia, 98% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, pięknie podkreśla oryginalny kolor i osobowość telefonu. Dzięki unikalnej, antypoślizgowej gumy, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, 5 m i pochłania większość uderzenia, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściUM5IP15ProKM061037Clear
Model✅ iPhone 15 Pro

3. UniqueMe

#ad

1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne + 2 osłony aparatu,, etui na telefon komórkowy, nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 15, UniqueMe Zestaw 5 w 1 etui do iPhone 15

#ad
UniqueMe #ad - Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń. Technologia zapobiegająca żółknięciu sprawia, 98% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, pięknie podkreśla oryginalny kolor i osobowość telefonu.

Ochrona 360 stopni folia ochronna na wyświetlacz uniqueme do iphone 15 i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i docięte laserowo do dokładnego rozmiaru iPhone'a 15. Dzięki unikalnej, 5 m i pochłania większość uderzenia, antypoślizgowej gumy, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy. Materiał posiada certyfikat RoHS. Naturalne materiały i kompatybilność z rohs. Wraz z etui zapewniają ochronę telefonu w zakresie 360 stopni.

Zestaw etui 5 w 1 do iphone'a 15 aby zaoszczędzić czas zakupów i uniknąć wyboru sprzecznych etui na telefon komórkowy i szkła ochronnego. Błyszczące jak kryształ etui uniqueme do iphone 15 jest wykonane w 99, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami tpu tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie żółkną. Stosujemy wysokiej jakości żywicę do etui iPhone 15. Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściUM5IP15KM061014037Clear
Modelfür iPhone 15

4. UniqueMe

#ad

Nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 15 Pro Max, etui na telefon komórkowy z pełną ochroną 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie, UniqueMe Zestaw 5 w 1 do iPhone 15 Pro Max

#ad
UniqueMe #ad - Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Ochrona 360 stopni folia ochronna na wyświetlacz uniqueme iphone 15 pro max i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i przycięte laserowo do dokładnego rozmiaru iPhone'a 15 Pro Max. Zestaw 5 w 1 do iphone 15 pro max aby zaoszczędzić czas zakupów i uniknąć wyboru sprzecznych etui na telefony komórkowe i szkła ochronnego.

Materiał posiada certyfikat RoHS. Generacji, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami TPU tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie otrzymują niebieskiego odcienia. Dzięki unikalnej, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy. Mamy nadzieję, 7 cala, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. To etui jest kompatybilne z innymi akcesoriami iPhone 15 Pro Max.

Jest wyposażony w najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu 5. Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, antypoślizgowej gumy, 5 m i pochłania większość uderzenia, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę. Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń. Uniqueme zaprojektował to połączenie specjalnie do iphone 15 pro max 6, z 1 x etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro Max + 2 szkłami ochronnymi o twardości 9H do iPhone 15 Pro Max + 2 sztukami ochrony aparatu iPhone 15 Pro Max.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściUM5IP15ProMaxKM061037Clear
Model‎✅iPhone 15 Pro Max

5. UniqueMe

#ad

Przezroczyste, UniqueMe Zestaw 5 w 1 etui do iPhone 14, etui na telefon komórkowy, nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 14, etui ochronne 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne + 2 osłony aparatu

#ad
UniqueMe #ad - Błyszczące jak kryształ etui do uniqueme iphone 14 jest wykonane w 99, 99% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami TPU tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie otrzymują niebieskiego odcienia. Dzięki unikalnej, 5 m i pochłania większość uderzenia, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy.

Mamy nadzieję, 1 cala, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. Materiał posiada certyfikat RoHS. Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń. Zestaw 5 w 1 do iphone 14 aby zaoszczędzić czas zakupów i uniknąć wyboru sprzecznych etui na telefony komórkowe i szkła ochronnego.

Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs do tego etui na iphone 14 stosujemy wysokiej jakości żywicę. Jest wyposażony w najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu 5. Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, antypoślizgowej gumy, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę. To etui jest kompatybilne z innymi akcesoriami iPhone 14.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściPUS-NewiPhone2022-Case5-CC
ModeliPhone 14

6. UniqueMe

#ad

Nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 14 Pro Max, UniqueMe Zestaw 5 w 1 do iPhone 14 Pro Max, etui na telefon komórkowy z pełną ochroną 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie

#ad
UniqueMe #ad - Technologia zapobiegająca żółknięciu sprawia, 99% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, że etui na telefon zawsze wygląda świeżo i wyraźnie. Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Dzięki unikalnej, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy.

W połączeniu z etui do uniqueme iPhone 14 Pro Max zapewniają ochronę telefonu w zakresie 360 stopni. Dzięki nim można wygodnie obsługiwać przyciski. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs stosujemy wysokiej jakości żywicę do tego etui na iPhone 14 Pro Max. Mamy nadzieję, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. Wskazówki: nie pasuje do iphone 14 /iPhone 14 Pro /iPhone 14 Plus. Ekstremalnie przezroczyste + ekstremalnie cienkie etui na telefon komórkowy iPhone 14 Pro Max jest nie tylko niewidoczne, wysoka wytrzymałość i sztywność.

Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, antypoślizgowej gumy, 5 m i pochłania większość uderzenia, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę. To etui jest kompatybilne z innymi akcesoriami iPhone 14 Pro Max. Generacji, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami TPU tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie otrzymują niebieskiego odcienia.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.79
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer częściIUS-NewiPhone2022ProMax-CC
Model✅iPhone 14 Pro Max

7. UniqueMe

#ad

Przezroczyste, UniqueMe Zestaw 5 w 1 etui do iPhone 14 Plus, nigdy nie żółknie Case etui ochronne na telefon komórkowy 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne + 2 osłony aparatu

#ad
UniqueMe #ad - W połączeniu z etui na telefon uniqueMe iPhone 14 Plus zapewniają 360-stopniową ochronę Twojego telefonu. Technologia zapobiegająca żółknięciu sprawia, 99% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, że etui na telefon zawsze wygląda świeżo i wyraźnie. Uniqueme stworzył to połączenie specjalnie do iphone 14 plus 6, 7 cala, z 1 x etui na telefon komórkowy iPhone 14 Plus + 2 sztuki szkła ochronnego o twardości 9H + 2 sztukami ochrony aparatu iPhone 14 Plus.

Materiał posiada certyfikat RoHS. Mamy nadzieję, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs stosujemy wysokiej jakości żywicę do tego etui na iPhone 14 Plus. Zestaw 5 w 1 do iphone 14 plus aby zaoszczędzić czas zakupów i uniknąć wyboru sprzecznych etui na telefony komórkowe i szkła ochronnego. Jest wyposażony w najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu 5. Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń.

To etui jest kompatybilne z innymi akcesoriami iPhone 14 Plus. Dzięki unikalnej, antypoślizgowej gumy, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, 5 m i pochłania większość uderzenia, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy. Ochrona 360 stopni folia ochronna na wyświetlacz uniqueme iphone 14 plus i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i przycięte laserowo do dokładnego rozmiaru iPhone'a 14 Plus.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściIUS-NewiPhone2022Max-Clear
Model‎✅iPhone 14 Plus 6.7 inch

8. UniqueMe

#ad

Etui ochronne na telefon komórkowy 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne + 2 zabezpieczenia, UniqueMe Zestaw 5 w 1 do Pro Max, nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do Pro Max Case

#ad
UniqueMe #ad - Uniqueme stworzył to połączenie specjalnie do modelu pro Max, z 1 x etui na telefon komórkowy Pro Max + 2 sztuki szkła ochronnego o twardości 9H + 2 sztuki ochrony aparatu Pro Max. Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, 5 m i pochłania większość uderzenia, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę.

Materiał posiada certyfikat RoHS. Ta torba jest kompatybilna z innymi akcesoriami Pro Max. Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs do tego etui stosujemy wysokiej jakości żywicę Pro Max. Generacji, że etui na telefon zawsze wygląda świeżo i wyraźnie. Dzięki unikalnej, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, antypoślizgowej gumy, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy.

Jest wyposażony w najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu 5. Mamy nadzieję, że zapewnimy ci pełną ochronę Twojego telefonu komórkowego i jednocześnie zapewnimy wspaniałe wrażenia z zakupów. Ochrona 360 stopni - folia ochronna na wyświetlacz uniqueme pro max i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i docięte laserowo do dokładnego rozmiaru Pro Max. Błyszczące jak kryształ etui uniqueme pro max jest wykonane w 99, 99% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami TPU tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie otrzymują niebieskiego odcienia.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Numer częściUM5IP15ProMaxKM061037Black
Model‎✅iPhone 15 Pro Max

9. UniqueMe

#ad

Nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 15 Pro Max, etui ochronne 1 etui na telefon komórkowy + 2, pełna ochrona, UniqueMe Zestaw 5 w 1 do iPhone 15 Pro Max, etui na telefon komórkowy

#ad
UniqueMe #ad - Wraz z etui zapewniają ochronę telefonu w zakresie 360 stopni. Materiał posiada certyfikat RoHS. Etui jest kompatybilne z akcesoriami iPhone 15 Pro Max. Uniqueme stworzył ten zestaw etui do iPhone 15 Pro Max, 2 sztuki szkła ochronnego o twardości 9H i 2 sztukami ochrony aparatu. Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska.

Ochrona wojskowa sgs - ta rama obudowy jest wykonana z wysokiej jakości, 5 m i pochłania większość uderzenia, antypoślizgowej gumy, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, a krawędź etui jest o 1-2 mm wyższa niż ekran i tym samym zapewnia dobrą ochronę. Błyszczące jak kryształ etui uniqueme do iphone 15 pro max jest wykonane w 99, pięknie podkreśla oryginalny kolor i osobowość telefonu. Posiada najnowszą technologię zapobiegającą żółknięciu, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami TPU tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie żółkną.

Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń. Dzięki unikalnej, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy. Zestaw etui 5 w 1 do iphone 15 pro max aby zaoszczędzić czas zakupów i uniknąć wyboru sprzecznych etui na telefon komórkowy i szkła ochronnego. Ochrona 360 stopni folia ochronna na wyświetlacz uniqueme do iphone 15 pro max i ochrona aparatu są wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego 9H i docięte laserowo do dokładnego rozmiaru iPhone 15 Pro Max. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs stosujemy wysokiej jakości żywicę do iPhone 15 Pro Max.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość3.15
Numer częściUM5IP15ProMaxKM047ClearGlitter
ModeliPhone 15 Pro Max

10. UniqueMe

#ad

Etui na telefon komórkowy, nigdy nie żółknie etui na telefon komórkowy do iPhone 15 Pro Max, UniqueMe Zestaw 5 w 1 do iPhone 15 Pro Max, pełna ochrona 1 etui na telefon komórkowy + 2 folie ochronne

#ad
UniqueMe #ad - To etui jest kompatybilne z innymi akcesoriami iPhone 15 Pro Max. Uniqueme stworzył to połączenie specjalnie do iphone 15 pro max, z 1 x etui na telefon komórkowy iPhone 15 Pro Max + 2 sztuki szkła ochronnego o twardości 9H do iPhone 15 Pro Max + 2 sztukami ochrony aparatu iPhone 15 Pro Max. Dzięki unikalnej, odpornej na uderzenia konstrukcji na wszystkich czterech rogach etui może zostać upuszczone pod różnymi kątami z wysokości do 2, 5 m i pochłania większość uderzenia, antypoślizgowej gumy, dzięki czemu telefon jest chroniony przed uszkodzeniami i wygląda jak nowy.

Technologia zapobiegająca żółknięciu sprawia, pięknie podkreśla oryginalny kolor i osobowość telefonu. Jest nietoksyczny, bezzapachowy i nieszkodliwy dla zdrowia ludzkiego, co czyni go bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym dla środowiska. W połączeniu z etui do uniqueme iPhone 15 Pro Max zapewniają ochronę telefonu w zakresie 360 stopni.

Idealnie dopasowują się do wyświetlacza i folii soczewkowej Twojego telefonu komórkowego i są odporne na ponad 6000 zarysowań i uderzeń. Naturalne materiały i kompatybilność z dyrektywą rohs stosujemy wysokiej jakości żywicę do tego etui na iPhone 15 Pro Max. Generacji, 99% z wysoce przepuszczalnego materiału molekularnego, że etui na telefon zawsze wygląda świeżo i wyraźnie. Błyszczące jak kryształ etui do uniqueme iphone 15 pro max jest wykonane w 99, a w etui na telefon komórkowy z innymi materiałami tpu tylna strona i krawędzie tego etui nigdy nie otrzymują niebieskiego odcienia.
MarkaUniqueMe #ad
ProducentUniqueMe #ad
Wysokość0.5
Długość3.94
Szerokość1.97
Numer częściB08SJQYTCX-F1
Modelfür iPhone 15 Pro Max