Top 10 PTZ kamera Indoor – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Ubiquiti Networks

#ad

Ubiquiti Networks UVC-G3-FLEX G3-FLEX kamera monitoringowa, biała

#ad
Ubiquiti Networks #ad - Diody led na podczerwień i automatyczny filtr blokujący podczerwień zapewniają wysokiej jakości monitorowanie w dzień i w nocy. Interfejs zarządzania: UniFi Video. Czujnik i soczewka: czujnik: 1/2, rozdzielczość: 1080p fhd 1920 x 1080, 7" 2-megapikselowy czujnik hdr, obiektyw: EFL 4 mm / f2.0, maksymalna liczba klatek na sekundę: 25 FPS. Pełne zarządzanie monitorowaniem i skalowalność. Wysokość x szerokość x głębokość: 107, 5 x 48 x 48 mm, waga: 170 g. G3 flex jest wyposażony w obiektyw szerokokątny i wydajność wideo 1080p dla rozszerzonego zasięgu monitoringu.
MarkaUbiquiti Networks #ad
ProducentUbiquiti Networks #ad
Wysokość4.23
Długość1.89
Waga0.37
Szerokość1.89
Numer częściUVC-G3-FLEX
ModelUVC-G3-FLEX
Gwarancja2 lata gwarancji ustawowej.

2. ieGeek

#ad

Wykrywanie ruchu PIR, 5200 mAh, kolorowa widoczność w nocy, bateria solarna, oświetlenie punktowe, kompatybilna z, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, monitoring zewnętrzny WLAN, 2-drożne audio

#ad
ieGeek #ad - Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery. Kamera może pracować przez 6 miesięcy w trybie czuwania i pracować przez 40-60 dni. Akumulator 5200 mah i panel słoneczny: zewnętrzna kamera monitorująca solarna jest wyposażona w akumulator 5200 mah, wyposażony w panel ładowania solarnego do niezależnego zasilania.

Zapewnia to efekt rozpoznawania, ale także umożliwia ustawienie zdefiniowanych przez użytkownika obszarów wykrywania. Każdy obszar monitoringu można ustawić jako ważny obszar wykrywania i umożliwić dokładność rozpoznawania do 99%. Wykrywanie ruchu pir i zdefiniowany przez użytkownika obszar wykrywania: ta kamera jest wyposażona w funkcję wykrywania ruchu PIR. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°.

Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody. Kompatybilna z alexa i pamięcią w chmurze / sd: ta bezprzewodowa kamera do monitoringu jest kompatybilna z funkcją alexa smart voice, która z łatwością może stać się częścią "inteligentnego domu". Wskazówka: nie obsługuje wifi 5 GHz i do wykrywania zwierząt domowych i innych przedmiotów wymagana jest subskrypcja. Po uzyskaniu zgody inni użytkownicy mogą oglądać ekran wideo.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

3. ieGeek

#ad

Wykrywanie ruchu, czujnik ruchu, z kolorowym widokiem, dwukierunkowy dźwięk, ieGeek PTZ kamera do monitoringu zewnętrznego, wi-fi, kamera domowa, 2 K

#ad
ieGeek #ad - Zamiast dostarczać dowody po kradzieży chcemy wykorzystać nasze nowo zoptymalizowane kamery do zapobiegania kradzieży. 5 ghz nie jest obsługiwane. Zapisane informacje są zapisywane na karcie micro sd maksymalnie 128 g lub na serwerze chmury 7-dniowa bezpłatna wersja testowa dla nowych użytkowników, dzięki czemu można wyświetlać i odtwarzać odtwarzanie w dowolnym momencie.

Kamera monitorująca obsługuje rozpoznawanie hałasu, a gdy wykryje hałas wokół kamery WiFi na zewnątrz, wysyła. Wykrywanie ruchu, uruchomi się alarm i otrzymasz powiadomienia w czasie rzeczywistym, dźwięk i alarm świetlnyTa kamera Wi-Fi jest wyposażona w funkcję rozpoznawania ruchu. Obsługuje połączenie smartfonów / tabletów z wieloma urządzeniami. Wskazówka: ta kamera zewnętrzna Wi-Fi obsługuje tylko sieć Wi-Fi 2, 4 GHz. 2k 3mp fhd piksele i kolorowa widoczność w nocy ta zewnętrzna kamera do monitoringu jest wyposażona w rozdzielczość wideo hd, aby zapewnić wyraźne zdjęcia i filmy wideo w dzień i w nocy.

A dzięki wbudowanym białym lampom i diodom na podczerwień kamera zewnętrzna zapewnia widoczność w nocy nawet do 30 metrów. Wykrywanie osób, wyposażona w funkcję rozpoznawania ludzi, obrót o 355°/pochylenie 120°kamera monitorująca iegeek 360° do użytku na zewnątrz, może zmniejszyć 95% fałszywych alarmów spowodowanych owadami i deszczem. Pamięć w chmurze/sd i nagrywanie 24/7kamera zewnętrzna obsługuje nagrywanie 24/7.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.33
Długość8.27
Waga1.23
Szerokość3.54
Numer częściZS-GQ2
ModelZS-GQ2

4. Menborn

#ad

Zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, dwudrożne audio, syrena,, Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, rejestrowanie ruchu

#ad
Menborn #ad - Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce. Gwarancja ochrony danych wideo i wysokiej jakości obsługa - zewnętrzne kamery monitorujące obsługują przechowywanie w chmurze i wbudowaną kartę TF. Możesz sterować kamerą monitorującą, która może całkowicie zapobiec przedostawaniu się kurzu i rozprysków oraz nadaje się na każdą złą pogodę.

Obrót o 355°, aby monitorować ją dookoła bez martwych kątów. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo. Możesz dzielić się kamerą z rodziną i przyjaciółmi. Niezależnie od tego, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, pełnokolorowy, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy. Ta kamera i aplikacja są łatwe w konfiguracji i obsługują tylko WiFi 2, 4 GHz. Filmy i konta są szyfrowane przy użyciu unikalnej technologii szyfrowania, aby zapisywać filmy na karcie TF nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze, a pliki wideo na karcie TF są dostępne tylko na Twoim koncie.

Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, inteligentny i noktowizor na podczerwień. Kamera obsługuje noktowizor starlight, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia nocne. Rozpoznawanie człowieka i dwukierunkowy dźwięk - rozpoznaj i koncentruj się inteligentnie na działalności człowieka.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

5. eufy Security

#ad

HD 1080p, akumulator 180 dni, widoczność w nocy, odporność na warunki atmosferyczne IP67, eufy Security eufyCam 2C, bez, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym, zewnętrzna kamera monitorująca

#ad
eufy Security #ad - Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste. 180 dni czasu pracy akumulatora: zestaw do monitoringu na zewnątrz służy przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy.

Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, upały, deszcz, a nawet niemiecką zimę. Homebase zapisuje wszystkie nagrania lokalnie 1 i całkowicie bezpłatnie bez abonamentu.

Rozpoznawanie osób: zewnętrzna kamera monitorująca eufyCam 2C wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 2 o 95%, dzięki czemu będziesz alarmowany tylko w odpowiednim momencie. Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga0.56
Szerokość1.89
Numer częściAK-194644090227
ModelT8113V
Gwarancja12 miesięcy.

6. TOAIOHO

#ad

Czarna, wodoszczelność IP66, dwukierunkowa rozmowa, 2 K, udostępnianie wielu użytkowników, system Android/iOS, TOAIOHO 2 sztuki kamer do monitoringu zewnętrznego, widoczność w nocy, wykrywanie ruchu

#ad
TOAIOHO #ad - Super color night vision zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa kolorowe ustawienia noktowizji. Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Clearer 2k & camera sharingkamera monitorująca zewnętrzna posiada nową wersję technologii 2k. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, takie jak silny deszcz, deszcz, silny śnieg i wysokie temperatury.

Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, kamera wykona kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy. Można ustawić czułość alarmu. Kamera obsługuje funkcję udostępniania wielu użytkowników. Wyraźniejsze zdjęcia i filmy. Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, aby umożliwić członkom rodziny kontrolę nad kamerą. Dlatego kamera może rejestrować więcej szczegółów w nocy i nie jest gorsza niż w ciągu dnia.

Zewnętrzny monitoring kamery jest kompatybilny z systemami iOS i Android. Jeśli w ustawieniach alarmu włączysz tylko "alarm dźwiękowy i świetlny", gdy zostanie uruchomiony alarm. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Szerokie pole widzenia 360° i śledzenie aizestaw kamery monitoringowej obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera do monitoringu ma szeroki kąt widzenia 130 stopni.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

7. WUUK

#ad

Do użytku na zewnątrz, zewnętrzna 2K, IP67, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, noktowizor, Wi-Fi, bezpłatna pamięć 32 GB, współpracuje z Alexa/Google Assistant, bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz

#ad
WUUK #ad - Proszę wyszukać asin:B0BC8DG6B7 w buybox. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB. Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości.

Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. 2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji wuuk, bezprzewodowy, również w nocy z noktowizorem. Inteligentne rozpoznawanie ruchu i natychmiastowe ostrzeżeniabezprzewodowa kamera wykorzystuje zaawansowane czujniki PIR + Human i najnowocześniejsze algorytmy rozpoznawania, kamera wysyła alarm w czasie rzeczywistym do aplikacji na telefon, które pomagają bezprzewodowym aparatom odróżnić osoby od innych ruchomych obiektów.

Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Posiada certyfikat wodoszczelności ip67, inteligentna, bez obawy, deszczowo lub słońce, bezprzewodowa kamera Wi-Fi może wytrzymać większość warunków pogodowych na zewnątrz, a także podłączyć ją wokół domu, że trzeba ją często zdejmować. Atwa instalacja i profesjonalna obsługa klienta - połącz stację bazową wuuk z routerem wi-fi za pomocą kabla ethernet i umieść bezprzewodową kamerę w wybranym miejscu. Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

8. Cinnado

#ad

D1, 360 stopni, widoczność w nocy, Wi-Fi, Cinnado Wewnętrzna kamera monitorująca – 2K 3 MP elektroniczna niania z kamerą, kamera dla psa z aplikacją, kompatybilna z Alexa, wykrywanie ruchu

#ad
Cinnado #ad - Rozdzielczość 2k i 360° pan/tilt - kamera cinnado jest wyposażona w obiektyw hd 3 mp, aby zapewnić większy kąt widzenia, aby monitorować każdy zakątek domu. Niezależnie od tego, czy nie, czy jesteś w domu, telefon otrzyma powiadomienie o alarmie i odstrasza niechciane osoby za pomocą syreny. Ponadto możesz dzielić się kamerą bezpieczeństwa z rodziną i jednocześnie oglądać ją na żywo! opcjonalna pamięć w chmurze i 24/7 kart sd przechowuj filmy alarmowe na karcie sd do 128 gb, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych i aktywuj ciągłe nagrywanie na pamięci karty SD przez całą dobę, nie wchodzi w zakres dostawy lub bezpłatnej 30-dniowej pamięci testowej w chmurze, aby nie stracić niczego ważnego.

Kamera wlan obsługuje tylko sieć wlan 2, a kamerą dla niemowląt można zdalnie sterować za pomocą aplikacji Wansview Cloud, obsługuje obrót w poziomie 320° i w pionie o 70°, aby zapewnić transmisję na żywo 2K Ultra HD, 4 GHz. Wystarczy powiedzieć "Alexa, pokaż mi kamerę z kotami". Współpracuje z alexa i rtsp połączenie kamery wi-fi wewnątrz i alexa lub google assistant sprawia, dzięki czemu można ją zintegrować z oprogramowaniem innych producentów, że oglądanie zdjęć w czasie rzeczywistym jest łatwiejsze i wygodniejsze.

Inteligentny czujnik ruchu i alarm syreny czujnik ruchu i syrena zapewniają pełne poczucie bezpieczeństwa. Kamera wewnętrzna obsługuje RTSP i Onvif, aby zarządzać wieloma kamerami różnych marek. Zaawansowana widoczność w nocy i dwukierunkowe audio kamera dla niemowląt jest wyposażona w 4 wbudowane światła na podczerwień 940 nm, dzięki czemu można wyraźnie rozpoznać każdy ruch dziecka również w nocy. Ponadto nagrywany jest 10-sekundowy film wideo i zapisywany w aplikacji, gdy kamera dla zwierząt domowych wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych ważnych ruchów.
MarkaCinnado #ad
ProducentShenzhen Smarteye Digital Electronics Co., Ltd #ad
Wysokość4.01
Długość2.89
Szerokość2.89

9. ieGeek

#ad

Wykrywanie ruchu PIR, ieGeek 1080p HD kamera do monitoringu wewnętrznego, WLAN 2,4 GHz, dwukierunkowe audio, pamięć w chmurze / SD, z akumulatorem wewnętrznym, IP65, kamera WLAN IP z noktowizorem

#ad
ieGeek #ad - Kamera monitorująca wewnętrzna bateria może być używana do 90 dni z w pełni naładowaną baterią. Jest ona wyposażona w dwa światła na podczerwień 850 nm z widocznym światłem. Obsługuje 7/24 godziny nagrywania, dostarczana z 2 x klejem 3M do montażu kamery, bez konieczności wiercenia otworów, gdy kamera jest podłączona do kabla typu C.

Optymalna odległość widzenia w nocy jest większa do 8 metrów, a nocą można robić wyraźne zdjęcia. Rozdzielczość 1080p i noktowizor na podczerwień - bezprzewodowa kamera do monitoringu iegeek jest wyposażona w kolorowy czujnik cmos 1080p i mini obiektyw M8 o przekątnej 120 stopni. Zdejmowany do użytku ręcznego. Wykrywanie ruchu pir i powiadomienie o alarmach - kamera monitorująca wewnętrzna wi-fi jest wyposażona w czujnik ruchu PIR i monitor dla zwierząt domowych. Kamera monitorująca iegeek jest kompaktowa w rozmiarze, łatwa instalacja.

Ponadto można ustawić okresy alarmowe i obszary monitorowania. Dwukierunkowe audio i kompatybilna z alexą - kamera wewnętrzna iegeek jest wyposażona w wbudowany mikrofon i głośnik i jest kompatybilna z Alexą. Jeśli zostanie rozpoznany ruch, w czasie rzeczywistym na telefon zostanie wysłany komunikat ostrzegawczy. Kamera wifi umożliwia udostępnianie wielu urządzeń i udostępnianie zdjęć z monitoringu w czasie rzeczywistym z krewnymi i przyjaciółmi. Jakość obrazu jest wyraźna.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.46
Długość2.36
Waga120
Szerokość1.5
Numer częściZS-GX7S
ModelZS-GX7S
Gwarancja1 rok.

10. Tapo

#ad

2-drożne audio, widoczność w nocy do 9 m, rozdzielczość 3 MP, Tapo TP-Link C210P2 WLAN IP kamera monitoringowa obrót i nachylenie obiektywu, do 256 GB pamięci lokalnej, 2 sztuki, biała/czarna

#ad
Tapo #ad - Delikatne obracanie i pochylanie – zakres poziomy 360° zapewnia szczegółowy przegląd domu. Tapo care to płatna pamięć masowa w chmurze i usługa smart home; możliwe jest bezpłatne wypróbowanie przez 30 dni przed rozpoczęciem płatnej subskrypcji; można wybrać pomiędzy 2 wariantami subskrypcji: podstawa: od 3, 49 € mtl i premium: 10, 49 € miesięcznie.

Bezpieczna lokalna pamięć wideo – obsługuje karty micro SD do 256 GB i zapisuje Twoje filmy lokalnie na nośniku danych karta micro SD nie wchodzi w zakres dostawy. Dwukierunkowy dźwięk – komunikacja za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika.

Rozdzielczość 3 mp – uchwyć każdy szczegół w bardzo ostrej rozdzielczości 3 MP. Zakres dostawy – 2 sztuki tapo wlan kamera bezpieczeństwa tapo c210, zasilacz sieciowy, materiały mocujące, akcesoria montażowe płyta montażowa, instrukcja szybkiej instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Zaawansowany widok w nocy – nawet w nocy kamera może osiągnąć zasięg widzenia do 9 metrów.
MarkaTapo #ad
ProducentTP-Link #ad
Wysokość8.86
Długość9.84
Waga0.95
Szerokość4.33
Numer częściTapo C210P2
ModelTapo C210P2
Gwarancja2 lata.